Chýbajúca toaleta, plesne a stiesnené priestory: Janka plní ďalší sen o šťastnom domove

17. 01 2017 09:00 | Lucia Šimová
ZAK_5189.jpg
 

Päťdesiatročný dom rodiny Janečkovcov potrebuje okamžitú prerábku.

To, čo je pre mnohých úplnou samozrejmosťou, sa pre rodinu Janečkovcov z obce Vrbovce stalo nedosiahnuteľným snom. Toaleta mimo domu, plesnivé steny či stiesnené priestory – v takýchto podmienkach musela bývať Anna so svojimi tromi deťmi, dcérou Martinou a synmi Leonardom a Markom. „Sú dni, kedy všetko ide, ale potom sú aj také, kedy sa sama seba pýtam, aký má toto všetko význam,“ opísala so slzami v očiach Anna, ktorá pracuje v továrni.

Jančkovci
Foto: TV Markíza
 

Päťdesiatročný dom po starých rodičoch potreboval okamžitú prerábku, napriek tomu rodina nestratila to posledné, čo mala – nádej. „Viera v to, že sa pohneme vpred, je stále väčšia než zúfalstvo z toho, že to zle skončí,“ vyhlásila odhodlaná matka troch detí. A práve obrovská viera sa rodinke vyplatila.

Sen o dôstojnom bývaní jej totiž prišla splniť Janka Hospodárová so svojím tímom šikovných robotníkov. Ako sa im podarilo vysporiadať sa s plesňami a efektívne využiť stiesnené priestory, to si pozrite už dnes večer v premiérovej časti Šťastného domova o 20.30 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Šťastný domov - v utorok, 27. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na