Krásna, usmievavá, vždy pozitívne naladená a ochotná pomôcť: Taká je Janka Hospodárová

04. 01 2017 10:55 | www.markiza.sk
Janka Hospodárová
Janka Hospodárová Foto: TV Markíza

Moderátorka patrí k stáliciam televízie Markíza už celých dvadsať rokov!

Sympatická moderátorka Janka Hospodárová je jednou z najobľúbenejších tvárí televízie a u divákov sa už dlhé roky teší veľkej priazni. Janka počas dvadsiatich rokov v Markíze prešla cez rôznymi typmi relácií. Začínala ako moderátorka kvízov a súťaží, dlhé roky bola tvárou Telerána, moderovala reality šou Wipeout, Recepty na lásku, bola moderátorkou Reflexu a už niekoľko rokov sa divákom prihovára v spravodajskej relácii Športové noviny.

Janka Hospodárová
Foto: TV Markíza
 

Jej doposiaľ najnovšou moderátorskou skúsenosťou je relácia Šťastný domov, ktorú Janka nielen moderuje, ale aj osobne participuje na jej realizácii. A práve relácia, v ktorej sa sny rodín o šťastnom domove menia na skutočnosť, štartuje svoju ďalšiu sezónu už v utorok, 10. januára 2017 o 20:30 na Markíze.

 

Dôvod, prečo sa Janka rozhodla prijať ponuku moderovať práve tento typ relácie je fakt, že je nesmierne empatická a vždy ochotná pomôcť. To sa, napokon, prejavuje nielen v jej práci, ale aj v súkromí. Sama sa totiž angažuje v rôznych charitatívnych projektoch. Je jednou z markizáckych osobností, ktoré sa pravidelne a aktívne zapájajú do projektov Nadácie televízie Markíza.

Obľúbená moderátorka sa však rovnako snaží pomáhať aj opusteným zvieratkám. Je totiž ich veľkou milovníčkou. Nedávno sa však musela navždy rozlúčiť so svojou vernou spoločníčkou Štefi. Psíka si adoptovala z útulku a keď sa po ôsmich rokoch musela so svojím miláčikom rozlúčiť, rozhodla sa adoptovať Štefi číslo dva. Okrem psíka má Janka aj koňa Diora.

Janka Hospodárová so Stefiinkou
Foto: Archív Jany Hospodárovej
 

Janka Hospodárová s novým prírastkom
Foto: TV Markíza
 

Nenechajte si ujsť nové časti skvelej relácie Šťastný domov. Nezabudnite, štartujeme už v utorok 10. januára 2017 o 20:30 na Markíze!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Šťastný domov - v utorok, 27. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na