Šťastný domov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Štartuje nová šou Šťastný domov!

31. 05 2016 10:00 | Martina Štefanková
Jana Hospodárová
Jana Hospodárová Foto: TV Markíza

Moderátorkou krásna "šporťáčka".

Televízia Markíza prichádza s úplne novou šou, ktorá tu ešte nebola! Reláciu Šťastný domov bude moderovať obľúbená "šporťáčka" Janka Hospodárová, ktorej slovo pomoc je veľmi blízke. Relácia totiž bude zameraná práve na pomoc rodinám, ktoré to naozaj potrebujú. Šťastný domov bude o vylepšovaní príbytkov ľudí, ktorí sa dostali do ťažkej životnej situácie a ich vlastné finančné zdroje im nepostačujú na to, aby si svoje bývanie vylepšili. Šťastný domov nebude len o zveľaďovaní domovov, ale aj o príbehoch ľudí, ktorým nemá kto pomôcť. Nebudú samozrejme chýbať ani silné emócie a dojemné príbehy.

Janku diváci v tejto relácii nebudú vidieť iba v úlohe moderátorky. Trávi mnoho času na nakrúcaní, pomáha s drobnými úpravami pri rekonštrukcii, je akousi súčasťou celého projektu od jeho začiatku až po odovzdanie prerobeného bytu rodine. Janka  sa zo svojej novej skúsenosti veľmi teší. Čo o projekte prezradila? "Je to veľmi pekné. Mne sa na tom celom páči najmä finálny deň, keď príde tá rodina a vidí to, čo sa udialo s ich domovom. Takže to je pre mňa veľmi krásny moment," netajila nadšenie sympatická Janka Hospodárová.

 

Reláciu Šťastný domov uvidíte každú stredu o 20:30 na Markíze!

 

Hlášky, ktoré musíte počuť: Perlí popletený Puskailer! Spevák hosťom kvízšou Dobre vedieť!

Krásna herečka sa zbavila silnej závislosti s pomocou psychologičky! Henrieta Mičkovicová sekla s cigaretami zo dňa na deň.

Koleso šťastia sa vracia na televízne obrazovky: Prihláste sa a vyhrajte! Podrobnosti nájdete v článku.