Šťastný domov cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šťastný domov urobí šťastnými celé rodiny!

26. 05 2016 13:03 | Ľudmila Ráceková
Janka Hospodárová predstavuje reláciu Šťastný domov.
Janka Hospodárová predstavuje reláciu Šťastný domov. Foto: TV Markíza

Na obrazovky televízie Markíza príde 8. júna novučičká relácia s názvom Šťastný domov

Šťastný domov je predovšetkým o pomoci ľuďom, ktorí sami nie sú schopní zveľadiť si svoje obydlie. Priamej pomoci sa neštíti ani Janka Hospodárová, ktoré nie je iba moderátorkou, ktorá je prítomná na celom priebehu nakrúcania, ale ktorá sa predovšetkým nebojí priložiť ruku k dielu a sama danej rodine tak pomôcť. Preto nebude ojedinelé vidieť Janku v relácii v montérkach priamo v niektorej z činností, ktoré si rekonštrukčné práce vyžadujú. Ale rovnako ako pracovitá, musí byť moderátorka tejto relácie aj empatická, keďže tvorcovia vyberajú rodiny, ktorým naozaj nemá kto pomôcť. A za každou takouto rodinou stojí aj silný životný príbeh.

Okrem pracovitosti a empatie ukáže Janka v relácii aj spontánnosť, pretože napätie, kedy členovia danej rodiny uvidia po prvý raz svoj vynovený dom či byt, urobí svoje nielen s moderátorkou, ale aj s celou rodinou, ktorej sa rekonštrukciou bývania doslova splní sen.
„Šťastný domov je o pomoci ľuďom, ktorí nemali v živote veľa šťastia... Ale teraz sme tu my, s našou novou reláciou a dúfam, že odteraz sa im zmení život a celá táto naša pomoc, bude pre nich akýmsi štartovacím motorom do ich ďalšieho života,“ vyjadrila sa na margo svojej novej relácie Janka Hospodárová.

Šťastný domov sa začína 8. júna o 20.30 na Markíze!

 

Exkluzívne! Z Búrlivého vína zmizli herci, režisér, scenáristi aj kostymérky   Bez týchto ľudí sa život vo Vínnom úplne zastaví.

Prečo tvrdí, že je ako Gizka Oňová? Dnes navarí Šárka Rácová Skromná šička pripraví špargľové hody.

Zaskočení porotcovia šou MasterChef: Nečakaný ťah súťažiacej Martiny!  Sledujte ochutnávku premiérovej epizódy.

Komentáre (0)